instagram takipçi hilesi

instagram hileleri

Günümüzde milyonlarca kişinin kullanıp milyonlarca fotoğrafın paylaşıldığı İnstagram da çok kısa süreler içerisinde binlerce takipçi, beğeni, yorum alabilmek son derece mümkündür. Bunun için piyasada hem ücretli hem de ücretsiz bir şekilde hizmet veren web siteleri yer almaktadır. Bu sitelerden yardım alabilirsiniz. Fakat bu konuda oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü İnstagram tarafından bu durum yasaklanmıştır ve bu tür işlemleri gerçekleştiren kişilerin hesapları cezalandırılmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için hizmet alacağınız web sitelerinin güvenilir ve kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz.


Hizmet alacağınız siteyi belirlerken sitenin kullanmış olduğu platform ve alt yapısını incelemelisiniz. Daha önce bu siteden hizmet alan kullanıcıların yorumlarına göz atmalı onların hizmetten memnun kalıp kalmadığını öğrenmelisiniz.


instagram takipçi hilesi nasıl yapılır ?


instagram takipçi hilesi yardımı ile takipçi sayınızı binlere çıkarabilirsiniz. Binlerce takipçi için ücretli hizmet alarak dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz ya da ücretsiz hizmetleri deneyerek biraz emek verip birkaç gün içerisinde binlerce takipçiye ulaşabilirsiniz. Ücretli hizmetlerin en büyük özelliği kısa süreler içerisinde hizmetin tamamlanmasının yanı sıra sizi takip edecek kişilerin gerçekten aktif bir şekilde kullanılan hesaplardan oluşmasıdır. Ayrıca sizi takip edeceklerin çoğunlukla kadın mı yoksa erkek mi hesaplardan oluşması gerektiğini de seçebilirsiniz. Ücretsiz hizmetlerde ise bu durumları seçme imkânınız ne yazık ki yoktur. Takipçiler rastgele bir şekilde sizi takip etmeye başlarlar. Ayrıca ücretsiz instagram takipçi hilesi yöntemini uygularken sizde başlarını takip etmek zorunda kalırsınız. Ücretli yöntemde bu durum yoktur.


instagram yorum hilesi nasıl yapılır ?


instagram yorum hilesi ile de fotoğraflarınızın aldığı yorumların kat ve kat artmasını sağlayabilirsiniz. Tıpkı instagram takipçi hilesinde olduğu gibi burada da ücretli ve ücretsiz platformlar ve hizmetler söz konusudur. Ücretsiz İnstagram yorum hilesi hizmetini kullanamaya başladığınızda fotoğraflarınıza ne kadar yorum gelmesini istiyorsanız sizin de o kadar yorum atmanız gereklidir. Bunu sistem tarafından otomatik bir şekilde yapılabilir hale getirebilirsiniz. Sistem otomatik olarak fotoğraflara sizin adınıza yoruma atacaktır. Bu konuda şüphelenmenize gerek yoktur. Sistem tarafından atılan yorumlar kötü ve zararlı içerik olmayacaktır. Son derece normla yorumlar atacaktır. Sizin fotoğraflarınıza gelecek yorumlarda aynı şekilde normal seviye ve üsluba uygun yorumlar olacaktır.


instagram beğeni hilesi nasıl yapılır ?


Instagram hilelerinin bir diğeri ise instagram beğeni hilesi yöntemidir. Bu yöntem yardımı ile de fotoğraflarınız çok kısa süre içerisinde daha fazla kişi tarafından beğenilecektir ve fotoğrafınız daha ilgi çekici bir hal alacaktır. Öne çıkarılan fotoğraflar arasına girme imkanına kavuşacaktır. Bu sayede daha fazla takipçiye ve daha fazla yoruma da dolaylı yoldan erişebileceksiniz. Buradan da apaçık görülüyor ki herhangi bir İnstagram hile hizmetinden yararlanmanız halinde diğer yöntemlerden de dolaylı olarak yararlanıyorsunuz.

Diğer Blog Yazıları

instagram takipçi arttırma 04-01-2019

instagram takipçi arttıma hilesi nasıl çalışır ?instagram takipçi hilesi yöntemi çok basit bir şekilde yapılmaktadır. Bu yöntemi yapmaya karar vermeden devamını oku..

instagram beğeni hilesi 04-01-2019

Instagram’da en çok kullanılan hilelerden biriside, instagram beğeni hilesi olmaktadır. Kullanıcılar gönderilerinin yeteri kadar beğenilmemesinden memnun devamını oku..

instagram takipçi hilesi 04-01-2019

instagram hileleriGünümüzde milyonlarca kişinin kullanıp milyonlarca fotoğrafın paylaşıldığı İnstagram da çok kısa süreler içerisinde binlerce takipçi, devamını oku..

En Popüler Paylaşımlar

@nrucel49 feed Tümünü göster
#turkey tag Tümünü göster