instagram takipçi arttırma

instagram takipçi arttıma hilesi nasıl çalışır ?


instagram takipçi hilesi yöntemi çok basit bir şekilde yapılmaktadır. Bu yöntemi yapmaya karar vermeden önce öncelikle piyasada yer alan güvenilir ve kaliteli bir web site belirlemeli ve ücretli mi ücretsiz mi hizmet alacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonra eğer ücretli hizmet alacaksanız ücretini ödeyip site yetkilileri ile iletişime geçmeli ve hesabınızın Premium hesap olarak tanımlanmasını söylemelisiniz. Hesabınız Premium olarak tanımlandıktan sonra sitede yer alan platforma giriş yaparak takipçi ayarlarını yapmalısınız. Bu ayarlar takipçilerin hangi sıklıkla geleceği, daha çok kadınlardan mı yoksa erkeklerden mi takipçilerin geleceği gibi ayarlardır. Eğer ki ücretsiz bir şekilde hizmet almak istiyorsanız platforma direkt olarak giriş yaparak ayarlamaları yapmalısınız. Ardından ya kendiniz tek tek sistemde yer alan hesapları takip etmeye başlamalı ya da sistemin otomatik olarak yapmasına izin vermelisiniz. Bu işlemin ardından takipçileriniz yavaş yavaş gelmeye başlayacaktır. instagram takipçi arttırma


instagram beğeni hilesi nasıl çalışır ?


Piyasada yer alan instagram beğeni hilesi hizmeti satın almanız halinde sistem şu şekilde çalışır.


Öncelikli olarak hizmeti alacağınız platforma giriş yaparak ücretli mi yoksa ücretsiz mi hizmet almak istediğinizi seçmelisiniz. Eğer ki ücretli hizmet alacaksanız bu ücreti ödeyerek hesabınızın Premium hesap olarak tanımlanmasını talep etmelisiniz.
Bu adımın ardından gerekli ayarlamaları yapmalısınız. Bu ayarlarımalar başlıca; fotoğraflarınıza gönderilecek olan beğenilerin sayısı, beğenilerin yeni paylaşacağınız fotoğraflara mı yok ise daha önce paylaşmış olduğunuz fotoğraflara mı geleceğini seçmeniz, beğenilerin fotoğraflara eşit mi yoksa karışık bir şekilde mi dağıtılacağı gibi ayarlamalardır.
Daha sonra eğer ücretli hizmet aldı iseniz beğeniler otomatik olarak gönderilmeye başlayacaktır. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
Eğer ki ücretsiz hizmet almak istiyorsanız sizin fotoğraflarınıza gelecek beğeni sayısı kadar sizin hesabınız tarafından da başka fotoğrafların beğenilmesi gereklidir. Bu işlemi tek tek eliniz ile yapabileceğiniz gibi sistemde yer alan özellik sayesinde otomatik olarak da yaptırabilirsiniz. Sistem platformda yer alan fotoğraflar arasından rastgele seçtiği fotoğraflara beğenileri otomatik olarak atacaktır. Daha sonra sizin fotoğraflarınıza da aynı yöntemle beğeniler gelecektir.


instagram yorum hilesi nasıl çalışır ?


Ücretli ya da ücretsiz İnstagram yorum hilesi hizmetinden yararlanmanız halinde platform üzerinden gerekli ayarları yaparak hizmeti almaya başlarsınız. Bu ayarlardan bazıları şunlardır:
Hesabınıza gönderilecek olan yorumların paylaşmış olduğunuz fotoğraflara mı gelmesini yoksa yeni paylaşacağınız fotoğraflara mı gelmesini istediğinizi ayarlayabilirsiniz.
Bazı platformlarda yer alan özelliğe göre fotoğraflarınıza gelecek olan yorumların nasıl bir üsluba sahip olacağını seçebilme imkânınız vardır.
Fotoğraflarınıza daha çok kadın mı yoksa erkek hesaplardan mı yorum geleceğini seçebilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları

instagram takipçi arttırma 04-01-2019

instagram takipçi arttıma hilesi nasıl çalışır ?instagram takipçi hilesi yöntemi çok basit bir şekilde yapılmaktadır. Bu yöntemi yapmaya karar vermeden devamını oku..

instagram takipçi hilesi 04-01-2019

instagram hileleriGünümüzde milyonlarca kişinin kullanıp milyonlarca fotoğrafın paylaşıldığı İnstagram da çok kısa süreler içerisinde binlerce takipçi, devamını oku..

instagram beğeni hilesi 04-01-2019

Instagram’da en çok kullanılan hilelerden biriside, instagram beğeni hilesi olmaktadır. Kullanıcılar gönderilerinin yeteri kadar beğenilmemesinden memnun devamını oku..

En Popüler Paylaşımlar

@nrucel49 feed Tümünü göster
#turkey tag Tümünü göster