instagram beğeni hilesi

Instagram’da en çok kullanılan hilelerden biriside, instagram beğeni hilesi olmaktadır. Kullanıcılar gönderilerinin yeteri kadar beğenilmemesinden memnun olmayınca bu tarz yöntemlere başvurmaktadırlar. Bu şekilde beğeni hilesi hizmetini sağlayan birçok uygulama, site ve kişi mevcuttur. Beğeni gönderebilmek için bazı kişiler paneller kullanmaktadır. Bu panellere kendi açtıkları Instagram hesaplarını bağlamakta ve beğeni satın alan kişilere bu paneller ve kullanıcılar yardımı ile tek tıkla istediği kadar beğeni gönderebilmektedir. Gönderilen beğeniler, gönderilerin Instagram’da keşfet kısmında çıkmasını bile sağlayabilmektedir. Önemli olan kaliteli ve belirli takipçi sayılarına sahip aktif Instagram hesaplarından gönderilmesini sağlamaktadır. Bu şekilde hem beğenilerin hile olduğu anlaşılmaz hem de yüksek beğenilerde Instagram keşfet kısmında çıkmanız mümkün olabilir. Tabi bunun için aynı oranda takipçi ve yoruma da ihtiyacınız olabilir.


instagram beğeni arttıma hizmetini alabileceğiniz ve ücretsiz olarak sağlayabileceğiniz birçok sistem vardır. Ücretli olarak satışını yapan ve bu işten düzenli gelir eden birçok kişi mevcuttur. Aynı zamanda ücretsiz olarak az miktarlarda beğeni alabileceğiniz siteler ve uygulamalar mevcuttur. Uygulamalara ulaşmak için telefonunuzun mağazasından Instagram beğeni hilesi yazarak arama yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde karşınıza birçok uygulama çıkar. Bunlardan en çok beğeni ve olumlu yorum alanları değerlendirerek beğeni almaya hemen başlayabilirsiniz. Bazı bu tarz uygulamalar kredi sistemi ile çalışmaktadır. Siz farklı kişilerin fotoğraf ve videolarını beğenerek kredi biriktirebilir ve bu kredi ile kendi gönderilerinize beğeni alabilirsiniz. Bu şekilde kredi sistemi ile çalışan oldukça fazla uygulama bulunmaktadır. En çok beğendiğinizi kullanabilirsiniz. Aramalar sonucunda karşınıza çıkan uygulamaların çoğu istediğiniz gibi çalışmayacaktır muhtemelen.


instagram beğeni kasma kullanan kişiler, hesaplarının engelleneceğinden veya kapatılacağından korkmaktadırlar. Her ne kadar kurallara aykırı bir şekilde illegal beğeni alınsa da Instagram bu beğenilerin sahte bir şekilde sağlandığını anlayamamaktadır. Bu nedenle hesapların kapatılması gibi durumlar söz konusu değildir. Kullanıcılar bu konuda içlerini rahat tutabilir. Sadece beğeni hilesi için değil takipçi ve yorum hilelerinde de Instagram hesaplarınız risk altına girmemektedir. Ancak karşılıklı takip için sürekli birilerini takip eder ve gönderileri sürekli beğenir iseniz hesabınıza bir süreliğine kısıtlama gelebilir.

Diğer Blog Yazıları

instagram beğeni hilesi 04-01-2019

Instagram’da en çok kullanılan hilelerden biriside, instagram beğeni hilesi olmaktadır. Kullanıcılar gönderilerinin yeteri kadar beğenilmemesinden memnun devamını oku..

instagram takipçi hilesi 04-01-2019

instagram hileleriGünümüzde milyonlarca kişinin kullanıp milyonlarca fotoğrafın paylaşıldığı İnstagram da çok kısa süreler içerisinde binlerce takipçi, devamını oku..

instagram takipçi arttırma 04-01-2019

instagram takipçi arttıma hilesi nasıl çalışır ?instagram takipçi hilesi yöntemi çok basit bir şekilde yapılmaktadır. Bu yöntemi yapmaya karar vermeden devamını oku..

En Popüler Paylaşımlar

@nrucel49 feed Tümünü göster
#turkey tag Tümünü göster